10669 Damskrivbord med uppsats, 1900-tal, renoveringsbehov

lövträ, beslag samt handtag i mässing
- Skick:bruksslitage, lös skiva
- Storlek:H 78-98, B 54.5, D 41 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |