10172 Brudklänning, oidentifierat fabrikat, 1900-tal

Brudklänning, oidentifierat fabrikat, 1900-tal
  • Brudklänning, oidentifierat fabrikat, 1900-tal

textil

  • Skick:bruksslitage, viss smuts, ej examinerad
  • Storlek:oidentifierad storlek

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK