10430 Bordsur, nyrenässans, 1900-talets första hälft, troligen Tyskland

betsad ek
- Skick:saknar nyckel, bruksslitage
- Storlek:H 39 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |