10568 Bordslampa, 1900-talets andra hälft

frostat glas, 2 ljuspunkter
- Skick:bruksslitage, nagg, senare skärm
- Storlek:höjd ink. skärm 40 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |