10581 Bordsfotogenlampa, 1900-tal

frostad glaskupa med handmålad dekor av blommor, oljehus i glas, fot i mässing
- Skick:bruksslitage, bucklor, delvis skev
- Storlek:total höjd 47 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |