10581 Bordsfotogenlampa, 1900-tal

Bordsfotogenlampa, 1900-tal
  • Bordsfotogenlampa, 1900-tal
  • Bordsfotogenlampa, 1900-tal

frostad glaskupa med handmålad dekor av blommor, oljehus i glas, fot i mässing

  • Skick:bruksslitage, bucklor, delvis skev
  • Storlek:total höjd 47 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK