10402 Barnvagn, 1900-talets början

Barnvagn, 1900-talets början
  • Barnvagn, 1900-talets början

ligg/sittvagn, trä, metall, senare bemålad

  • Skick:ej komplett, slitage, repor, fläckar och märken, ej komplett
  • Storlek:H 77, L 112, B 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK