10162 Balja, 1800-tal

Balja, 1800-tal
  • Balja, 1800-tal
  • Balja, 1800-tal
  • Balja, 1800-tal

koppar

  • Skick:bruksslitage, ärgning, vissa bucklor, repor och märken
  • Storlek:H 18, 49*39 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK