10130 Armbandsur "V2000" Voumard, 1900-talets mitt

Armbandsur "V2000" Voumard, 1900-talets mitt
  • Armbandsur "V2000" Voumard, 1900-talets mitt

stål, ljus urtavla med datumfönster, senare armband i läder

  • Skick:ej funktionstestad, repor, slitage armband
  • Storlek:ø ca. 33 mm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK