10319 Akvarell, Reuben Chappell "Zampa. of Thurø"

signerad
- Skick:mindre fläckar, vissa skador på ram
- Storlek:mått på ram H 41 B 58 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |