10495 4 Stolar samt taburett, gustaviansk stil, 1900-tal

vitmålat trä, stoppade sitsar
- Skick:visst slitage, torrsprickor, repor, fläckar och märken
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |