10625 4 st. flaskor/pluntor, 1900-tal

4 st. flaskor/pluntor, 1900-tal
  • 4 st. flaskor/pluntor, 1900-tal

färgat glas

  • Skick:en saknar kork, en har skadad kor som sitter fast, bruksslitage
  • Storlek:H 17-25 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK