10486 2 st. sadlar m.m. hästrelaterat

2 st. sadlar m.m. hästrelaterat
  • 2 st. sadlar m.m. hästrelaterat

metall, läder

  • Skick:slitage, smuts, repor, fläckar och märken, komplett?
  • Storlek:ej examinerat

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK