10601 1 par utomhusbelysning, renoveringsobjekt

1 par utomhusbelysning, renoveringsobjekt
  • 1 par utomhusbelysning, renoveringsobjekt

smide, stålrör, blyinfattat glas

  • Skick:saknar delar, skador, rostrepor, fläckar och märken
  • Storlek:ca. 47, D ca 40 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK