10354 1 par spiselhundar, 1900-tal, troligen England

1 par spiselhundar, 1900-tal, troligen England
  • 1 par spiselhundar, 1900-tal, troligen England

keramik

  • Skick:bruksslitage, urtagna mindre hål baksida
  • Storlek:H ca. 16 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK