10187 1 par bordslampor, Fayett Borås, 1900-talets andra hälft

porslin, ljusgul glasyr, förgyllda detaljer
- Skick:bruksslitage, nagg på en
- Storlek:H 42,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |