10187 1 par bordslampor, Fayett Borås, 1900-talets andra hälft

1 par bordslampor, Fayett Borås, 1900-talets andra hälft
  • 1 par bordslampor, Fayett Borås, 1900-talets andra hälft

porslin, ljusgul glasyr, förgyllda detaljer

  • Skick:bruksslitage, nagg på en
  • Storlek:H 42,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK