9317 Stämpelur, Arvid Ingström, Stockholm, 1900-talets första hälft

bemålat trä i blått
- Skick:slitage, bortfall, repor och märken, ej funktionstestad
- Storlek:H 110, B 43, D 26,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |