9317 Stämpelur, Arvid Ingström, Stockholm, 1900-talets första hälft

Stämpelur, Arvid Ingström, Stockholm, 1900-talets första hälft
  • Stämpelur, Arvid Ingström, Stockholm, 1900-talets första hälft

bemålat trä i blått

  • Skick:slitage, bortfall, repor och märken, ej funktionstestad
  • Storlek:H 110, B 43, D 26,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK