9349 Sideboard tvådelat med skjutdörrar, 1950/60-tal

teak
- Skick:slitage, repor, fläckar och märken, ett hyllplan saknas
- Storlek:H 73, B 168 (2*84), D 42 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |