9227 Papperskorg, 1900-talets andra hälft

Papperskorg, 1900-talets andra hälft
  • Papperskorg, 1900-talets andra hälft

läder

  • Skick:bruksslitage, vissa repor, fläckar och märken
  • Storlek:H 36, ø 22 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK