9130 Mindre soffbord, 1900-talets mitt

skiva i rotting och glas, underrede av svärtat stålrör
- Skick:bruksslitage, tidningshylla borttagen, del av rottingdekor skiva saknas
- Storlek:H 50, L 74, B 43 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |