9141 Köksbänk, 19/2000-tal

Köksbänk, 19/2000-tal
  • Köksbänk, 19/2000-tal
  • Köksbänk, 19/2000-tal
  • Köksbänk, 19/2000-tal

skiva av ek, stomme i vitmålat trä, hyllor av lättmetall, hjultrissor på två ben

  • Skick:bruksslitage, rank
  • Storlek:H 90, L 79, B 51 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK