9143 Dockskåp, 1900-tal

bemålat trä i antikgrå
- Skick:saknar nyckel, bortfall, visst slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 112, B 70, D 33 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |