8970 Däcksstol, rotting, 1900-tal

Däcksstol, rotting, 1900-tal
  • Däcksstol, rotting, 1900-tal

  • Skick:luktar rök, viss slitage, smuts
  • Storlek:total H 89 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK