9347 3 st. stolar, Rosengrens, 1900-talets andra hälft

kromat stålrör, stoppad sits och rygg i konstläder
- Skick:solblekta, slitage, repor, fläckar och märken
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |