9206 Hallmöbel, senare ommålad 1900-tal

Hallmöbel, senare ommålad 1900-tal
  • Hallmöbel, senare ommålad 1900-tal

med låda

  • Skick:senare ommålad, viss slitage
  • Storlek:H ca 175 B 100 D 35 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK