9205 Runt bord, Gustaviansk stil

Runt bord, Gustaviansk stil
  • Runt bord, Gustaviansk stil
  • Runt bord, Gustaviansk stil
  • Runt bord, Gustaviansk stil

med en iläggsskiva

  • Skick:viss slitage och repor på skiva
  • Storlek:H 74 ø 110 cm iläggsskiva B 59 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK