10702 Fåtölj, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft

mahogny, djuphäftat brunt läder, pärlspik i mässing
- Skick:saknar en knapp, visst slitage, krackelering, repor, fläckar och märken
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |