10668 Golvur, 1900-tal

valnöt, svärtad sockel lejontassar i mässing fram, svärtat krön med dekor av kärve, guldmålade detaljer
- Skick:bruksslitage, vissa repor och märken, skadat lås bak, saknar nyckel
- Storlek:H 210 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |