10666 Byrå, nyrenässans, 18/1900-tal

mahogny, lås och handtag i mässing, flankerande kolonner
- Skick:visst slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 85, B 103, D 50 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |