10658 6 st. tallrikar, Wood & Sons Burslem, England, 1900-tal

stengods, dekor av "Dragons, Lancers och Hussars officerare" vinröd kant
- Skick:bruksslitage, viss krackelering
- Storlek:ø 28 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |