10632 Serveringskärl för kaffe, 18/1900-tal

koppar, kranar i mässing, trähandtag
- Skick:bruksslitage, skada vid kran, bucklor, repor och märken
- Storlek:H 35, ø 33 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |