10631 Vattentunna, 1800-tal

Vattentunna, 1800-tal
  • Vattentunna, 1800-tal
  • Vattentunna, 1800-tal
  • Vattentunna, 1800-tal
  • Vattentunna, 1800-tal

koppar, hänkel och knopp i mässing, en senare hänkel i smide, ben i smide

  • Skick:bruksslitage, repor, bucklor och märken
  • Storlek:H 62, ø 44 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK