10602 Trälåda, för mattransport, 1950/60-tal

märkt OSS. Emellan Smørregåsen, Sveavägen 88
- Skick:bruksslitage, saknar låsrem
- Storlek:35*35*35 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |