10601 1 par utomhusbelysning, renoveringsobjekt

smide, stålrör, blyinfattat glas
- Skick:saknar delar, skador, rostrepor, fläckar och märken
- Storlek:ca. 47, D ca 40 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |