10569 Vägghylla, 1900-tal

Vägghylla, 1900-tal
  • Vägghylla, 1900-tal
  • Vägghylla, 1900-tal
  • Vägghylla, 1900-tal

senare vitmålat trä, snidad dekor

  • Skick:slitage, bortfall, repor, fläckar och märken, smutsad
  • Storlek:H 47, B 101, D 25 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK