10566 Vägghylla, String "Pocket", 2000-tal

Vägghylla, String "Pocket", 2000-tal
  • Vägghylla, String "Pocket", 2000-tal

3 st gavlar H 50 cm

5 st hyllplan L 60 D 15 cm

  • Skick:2 st hyllfästen saknas, bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK