10525 Vägghylla, GAD, 2010/2020-tal

Vägghylla, GAD, 2010/2020-tal
  • Vägghylla, GAD, 2010/2020-tal

betsad ek

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 72, B 157, D 13 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK