10524 1 par vägghyllor, GAD, 2010/2020-tal

1 par vägghyllor, GAD, 2010/2020-tal
  • 1 par vägghyllor, GAD, 2010/2020-tal

betsad ek

  • Skick:bruksslitage, 1 del lagad
  • Storlek:H 72, B 83, D 13 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK