10523 Matta, 400*180 cm

Matta, 400*180 cm
  • Matta, 400*180 cm
  • Matta, 400*180 cm
  • Matta, 400*180 cm
  • Matta, 400*180 cm
  • Matta, 400*180 cm

ljusgrå, 2000-tal

  • Skick:bruksslitage, viss smuts och möbelmärken
  • Storlek:400*180 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK