10522 Gallerimatta, NTK Atelier, Sverige, 2000-tal

grå
- Skick:viss smuts, vissa möbelmärken, bruksslitage
- Storlek:240*100 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |