10516 Kontorsstol, Herman Miller, B-A II, 2000-tal

Kontorsstol, Herman Miller, B-A II, 2000-tal
  • Kontorsstol, Herman Miller, B-A II, 2000-tal

grå/svart, metall, plast

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:höj- och sänkbar

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK