10511 1 par gardiner, 2000-tal

1 par gardiner, 2000-tal
  • 1 par gardiner, 2000-tal
  • 1 par gardiner, 2000-tal
  • 1 par gardiner, 2000-tal
  • 1 par gardiner, 2000-tal

beige textil

  • Skick:ej examinerade, bruksslitage
  • Storlek:310,5*295 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK