10490 Byrå, 1900-tales första hälft

furu
- Skick:slitage, torrsprickor, lagningar, repor, fläckar och märken, saknar nyckel
- Storlek:H 115, B 86, D 45 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |