10489 Kamferkista, Kinesisk stil, 1900-tal

Kamferkista, Kinesisk stil, 1900-tal
  • Kamferkista, Kinesisk stil, 1900-tal

kamferträ, snidad dekor, lås i mässing

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 51, B 96, D 50 cvm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK