10475 Karm-/kontorsstol, 1900-tal

Karm-/kontorsstol, 1900-tal
  • Karm-/kontorsstol, 1900-tal
  • Karm-/kontorsstol, 1900-tal
  • Karm-/kontorsstol, 1900-tal
  • Karm-/kontorsstol, 1900-tal
  • Karm-/kontorsstol, 1900-tal
  • Karm-/kontorsstol, 1900-tal

betsat lövträ

  • Skick:bruksslitage, torrspricka
  • Storlek:höj- 0ch sänkbar

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK