10456 Tandläkarskåp, 1900-tal

Tandläkarskåp, 1900-tal
  • Tandläkarskåp, 1900-tal
  • Tandläkarskåp, 1900-tal
  • Tandläkarskåp, 1900-tal
  • Tandläkarskåp, 1900-tal
  • Tandläkarskåp, 1900-tal
  • Tandläkarskåp, 1900-tal

trä, lådornas bottnar med glasskivor, översta lådan för borrar

  • Skick:en hyllplan i glas saknas, viss slitage, märken, färgbortfall
  • Storlek:B 70 H 104 D 45 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK