10411 Vägghylla, stringtyp, 1900-tal

2 st gavlar H 75 cm
3 st hyllplan ca 80*20 cm
- Skick:en hyllplan med fuktskador och spricka, vissa märken
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |