10398 Soffa "Nova" Rune K. Claesson, Swedese, 2000-tal

Soffa "Nova" Rune K. Claesson, Swedese, 2000-tal
  • Soffa "Nova" Rune K. Claesson, Swedese, 2000-tal

helstoppad, textil

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:L 160 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK