10394 Sängbricka, 1900-tal

Sängbricka, 1900-tal
  • Sängbricka, 1900-tal
  • Sängbricka, 1900-tal

bambu, rotting

  • Skick:slitage, skador, repor, fläckar och märken
  • Storlek:H 28, L 61, B 41 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK