10384 Skrivskåp, hemslöjd, 19/2000-tal

Skrivskåp, hemslöjd, 19/2000-tal
  • Skrivskåp, hemslöjd, 19/2000-tal

björk

  • Skick:bruksslitage, saknar nyckel, torrsprickor, något slaget
  • Storlek:H 173, B 86, D 41 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK