10377 Kristallkrona, barockstil, 1900-tal

Kristallkrona, barockstil, 1900-tal
  • Kristallkrona, barockstil, 1900-tal

mässing, prismor, 8 ljuspunkter

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 55, ø 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK